Covidi ndalon Serinë B, shtyhen ndeshjet e 26 dhe 29 dhjetorit

Emergjenca Covid ndalon Serinë B italiane.

Për shkak të rritjes së infeksioneve në formacionet e ndryshme të kampionatit të kadetëve, Asambleja e Ligës u mblodh në mëngjes për të vendosur shtyrjen e ditës së fundit të ndeshjeve të para dhe të parën e kthimit të planifikuar për datat 26 dhe 29 dhjetor .

Ende nuk është vendosur se kur do të rikuperohen garat. /albeu.com


Shtuar 23.12.2021 12:09