Conference League: Teuta në avantazh, Sebino Plaku ndez shpresën për kualifikim (VIDEO)

Humbja 0-2 në “Niko Dovana” ishte shokuese për mënyrën se si erdhi, Teuta reagon shpejt në sfidën e kthimit kundër Inter Esclades, teksa Sebino Plaku fut durrsakët në lojë me një gol me shumë peshë në minutën e 25-të.

Sulmuesi përfitoi nga një kros i bukur në zonë dhe me një prekje të lehtë arriti të dërgojë topin në rrjetë duke kaluar bregdetarët në avantazh.

Humbja 0-2 në “Niko Dovana” ishte shokuese për mënyrën se si erdhi, Teuta reagon shpejt në sfidën e kthimit kundër Inter Esclades, teksa Sebino Plaku fut durrsakët në lojë me një gol me shumë peshë në minutën e 25-të.

Sulmuesi përfitoi nga një kros i bukur në zonë dhe me një prekje të lehtë arriti të dërgojë topin në rrjetë duke kaluar bregdetarët në avantazh.


Shtuar 27.07.2021 18:39