“Çmenduri” në Wembley, Anglia shënon 2 gola për 3 minuta dhe barazon rezultatin ndaj Gjermanisë (VIDEO)

E pabesueshme ajo që është duke në “Wembley” mes Anglisë dhe Gjermanisë.

Kur u duk se Gjermania kishte gjithçka nën kontroll falë avantazhit të dyfishtë, vendasit u “ndezën” papritur duke shënuar 2 gola në 3 minuta.

Fillimisht do të ngushtonte rezultatin Shaw në minutën e 72 dhe në të 75’ do të barazon Mount./albeu.com

Shtuar 26.09.2022 22:22