“Çmendet” stadiumi, Japonia përmbys rezultatin ndaj Gjermanisë

Gjermania si Argjentina deri në këto momente.

Japonia ka arritur të përmbysë rezultatin ndaj Gjermanisë. Një top i gjatë i nisur nga fusha e tyre, ka përfudnuar në këmbët e Asano në minutën e 83-të dhe ka dërguar topin mrekullisht në rrjetë./h.ll/albeu.com

Shikoni golin

Shtuar 23.11.2022 15:48