“Çmendet” Rudiger, kafshon Pogba (VIDEO)

 

 

Teksa  po luhej minuta e 44 në ndeshjen ndërmjet Francës dhe Gjermanisë kur një rast i çuditshëm ndodhi.

Mbrojtësi i Gjermanisë, Antonio Rudiger duket se kishte kafshuar në shpinë mesfushorin Paul Pogba në min 44′.

VAR-i nuk e shqyrtoi këtë gjestë të Rudiger, por ai mund të dënohet nga UEFA-ja pas ndeshjes për këtë incident.

 

Shtuar 15.06.2021 22:37