City dhe Liverpooli në “pole position” për yllin e Fiorentinës

Ylli serb i Fiorentinës, Vlahovic, ka vendosur të mos rinovojë kontrantën me “vjollcët” , e tani mbetet pë t’u parë nëse sulmuesi do të largohet në janar apo në qershor si lojtar i lirë.

Skuadrat që për momentin duken më të avantazhuar për të siguruar shërbimet e sulmuesit janë dy gjigandët e Premier League, Liverpooli dhe Manchester City.

Në garë për të janë edhe Juventusi, Bayern Munich dhe Dortmundi. /albeu.com


Shtuar 21.10.2021 11:01