Chelsea zhbllokon rezultatin ndaj Licester City-t (VIDEO)

Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola mes Chelsea dhe Licester, blutë kanë arritur të zhbllokojnë rezultatin në të dytën.

Për vendasit ka shënuar mbrojtësi Rudiger, dy minuta nga fillimi i pjesës së dytë. /albeu.com/

Shtuar 18.05.2021 10:05