Chelsea zbret me “këmbë në tokë” Juven dhe i rrëmben vendin e parë (VIDEO)

Chelsea ka mposhtur 4-0 Juventusin duke i rrëmbyer vendin e parë në Grupin H.

Golat për skuadrën e Tuchel u realizuan nga Chalobah 25′, James 56′, Hudson-Odoi 58′ dhe Werner 95+.

Ndërkohë, kur ka mbetur edhe një ndeshje nga fundi, Chelsea kryeson Grupin H me 12 pikë po aq sa ka dhe Juventus por Blutë janë më mirë me golavarazh. /albeu.com/


Shtuar 23.11.2021 22:50

Tags: ,