Barcelona barazon ndaj Benficës dhe tashmë me një këmbë në “humnerë” (VIDEO)

Barcelona ka zhgënjyer në mbrëmje ndaj Benficës me barazimin pa gola 0-0.

Loja ka qënë me disa raste të shpërdoruara nga ana e spanjollëve ku madje kanë goditur dhe shtyllën në pjesën e parë. Tashmë rrugëtimi i tyre vështirësohet në maksimum pasi ndeshjen e rradhës e kanë ndaj Bayern Munich ndërsa Benfica do të ndeshet me Dinamon e Kievit të cilët e kanë shumë të lehtë si ndeshje në letër.

Barcelona me ktë barazim ndodhet në kutën e 7 pikëve në vendin e dytë ndërsa Benfica në vendin e tretë me 5 pikë./h.ll/albeu.com


Shtuar 23.11.2021 22:52