Chelsea nuk heq dorë nga ylli i Licesterit, arrin marrëveshjen me Fofana

Sipas Daily Mail, Chelsea dhe Wesley Fofana tashmë kanë arritur një marrëveshje që e kënaq lojtarin për të shkuar në Londër: 200,000 paund në javë.

Ai dëshiron të largohet, por Leicester insiston se ai nuk është në shitje.

Dhelprat kanë refuzuar dy oferta 70 dhe 75 milionë euro për mbrojtësin francez, i cili është objektivi i madh i bluve./albeu.com

 


Shtuar 13.08.2022 14:44