Chelsea nis bisedimet me Sevillan për të siguruar shërbimet e Kounde

Sipas gazetarit italian, Fabrizio Romano, Chelsea ka hapur bisedimet zyrtare me Sevillan për transferimin e Jules Kounde.

Kounde është objektivi kryesor për mbrojtjen dhe negociatat janë duke vazhduar për sjelljen e tij në “Stamford Bridge”.

Edhe mbrojtësi francez është i gatshëm të luajë për Cheslsean sepse dëshiron të luajë në Ligën e Kampionëve./

Shtuar 27.07.2021 15:39