Zef Deda feston ditëlindjen, Juli i bën dedikimin emocionues: Je i mirë shumë Babush

Aktori i njohur i humorit, Zef Deda feston sot 71-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të rëndësishme për të, nuk mund të mungonte një urim nga djali i tij, Juli. Aktori i ka dedikuar të atit disa fjalë prekëse ku shkruan se mbetet njeriu më i mirë për të.

“Kujdes, mos u genjeni nga kjo fytyre, ne pamje te pare e qete. Brenda saj fshihet nje uragan me energji, me pozitivitet dhe me deshire per ta jetuar jeten ne maksimumin e saj.

Keshtu ka qene gjithmone dhe vazhdon te jete dhe sot, tamam si nje 71 vjeçar qe i ka nderruar vendin numrave. Je i mire shume Babush, per mua je me i miri. Edhe 100 vite te tjera te uroj, shendet te plote dhe shijoje jeten, sepse e meriton…! Te du fort artist…!”, ka shkruar ai.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Julian Deda (@juldeda)

Shtuar 27.07.2021 15:42