Chelsea i “frikshëm” ndaj Crystal Palace, 3 gola në 30 minuta (VIDEO)

Chelsea ka marrë përpara skuadrën e Crystal Palace në shtëpinë e këtyre të fundit.

“Blutë” e nisën furishëm që në minutat e para duke zhbllokuar rezutatin në minutën e 8’ me Haverz me pas dyfishoj Pulisic në të 10’ dhe në të 30’ Zouma shënon të tretin.

Shtuar 10.04.2021 19:08