Champions League, Inter-Porto formacionet zyrtare

Interi pret në “San Siro” Porton në orën 21:00, ku do të përballen në ndeshjen e parë në Ligën e Kampioneve.

Zikaltërit kërkojnë kualifikimin në çerekfinale për herë të parë pas 12 vitesh.

Ndërsa portugezët priten mos t’ia bëjnë aspak të lehtë, të cilët kanë treguar ndër vite që mund të surprizojnë në Champions.

Trajnerët Inzagi dhe Konceiçao kanë hedhur në fushë më të mirët për të siguruar fitoren.


Shtuar 22.02.2023 20:09