CHAMPIONS/ Dy super përballje na presin sonte

Sonte do të mësojmë dy skuadrat e radhës që do të prekin cerek – finalet e Champions League.

Real Madridi pret në shtëpi Atalantën, ndërsa Manchester City pret në shtëpi Gladbach.

Ndeshja e parë mes Realit dhe Atalantas përfundoi me rezultat 1 – 0 në të mirë të klubit spanjoll, të cilët do jenë pa disa nga yjet kryesorë, si Carvajal, Casemiro, Hazard dhe Odriozola.

Ndërsa, City me një ‘këmbë’ është në raundin tjetër sepse ndeshjen e parë si mysafir e fitoi me rezultat 0 – 2.

Të dy takimet nisin në ora 21:00.


Shtuar 16.03.2021 08:36