Çfarë paradoksi: 2 sezone te Man City, Cancelo mban foto profili prezantimin te Juventus (FOTO LAJM)

Joao Cancelo qëndroi vetëm 1 sezon te Juve 2018/2019, ndërsa në verën e vitit 2019 ai ju bashkua Man City në një shkëmbim me Danilon ku Juventusi përfitoi 40 milion plus kartonin e mbrojtësit brazilian.

Por edhe pse ka luajur 2 sezone te Qyetarët, portugezi mban ende foto profili në Instagram prezantimin te Juventusi në verën e vitit 2018, ku mbrapa shfaqen Addidas dhe Jeep dy sponsorat e ekipit italian.

A thua të ketë harruar ta ndryshoj foton? Kjo lë të kuptohet se Cancelo ende do Juventusin dhe se ai largim i papritur nga Torino ishte pa dëshirën e tij. /albeu.com/


Shtuar 19.07.2021 17:33