Çekia befason Belgjikën, kalon në avantazh (VIDEO)

Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola mes Cekisë dhe Belgjikës, ndeshja është zhbllokuar në pjesën e dytë.
Janë cekët ata që dëergojnë topin në rrjetë në minutën e 50′ me Provod. /albeu.com/

Shtuar 27.03.2021 10:03