Carrick i ka ditët e numëruara, këto janë 5 alternativat e Man United

Manchester United ka marrë një vendim, ata do të nënshkruajnë me një trajner të përkohshëm përpara se të ndjekin një yll nga stoli në verë.

Kështu thuhet nga shtypi anglez dhe ‘The Telegraph’, pasi kujton se favoritët janë Pochettino dhe Zidane, mbledh pesë emrat që po i konsiderojnë si zëvendësues të Michael Carrick.

Rangnick, Valverde, Favre, Rudi Garcia dhe Fonseca janë opsionet e mundshme të “Djajve të Kuq”.

Në këtë mënyrë, Carrick duket se i ka ditët e numëruara, pavarësisht fitores solide ndaj Villarrealit (0-2) në Champions League. /albeu.com


Shtuar 25.11.2021 09:21