Cannavaro me biçikletë nga Napoli në Koloseum: Totti vlerëson, Perrotta nuk e beson

“Napoli-Romë 254 km 7h43m” dhe më pas një seri emocionesh që përshkruajnë një çiklist, një simbol i forcës. Kështu që Fabio Cannavaro shpall suksesin e tij më të fundit në Instagram , të përfunduar këtë herë në pedalim.

Një selfie para Koloseut, në të cilën ish-kapiteni blu portretizohet në një foto me përkrenare me porosi.

Një postim shumë i vlerësuar nga ndjekësit e ish-mbrojtësit të Napolit dhe Juve, i cili rrëmbeu edhe ‘like’ e Francesco Totti-t, ndërsa ndër komente spikat ai i ish-lojtarit tjetër të Romës, Simone Perrotta : “Por vërtet?” shkruan me shaka ai. /albeu.com


Shtuar 24.12.2021 15:01