Broja po bind Tuchel, shqiptari realizon sërish (VIDEO)

Armando Broja po bind Tuchel. Shqiptar i ka realizuar sërish për Chelsean.

Ai hyri si zëvendësues në minutën e  46′ duke zëvendësuar Ziyech, dhe në minutën e 72 gjeti golin ndaj Burnemouth duke barazuar përkohësisht në 1-1, më pas Chelsea fitoi 1-2.

Gjithashtu futbollisti shqiptar shënoi edhe n miqësoren me Peterbourgh. /albeu.com/


Shtuar 27.07.2021 22:47