Botman dëshiron vetëm Milanin por Lille kërkon shumë para

Sipas “MilanNeës”, Sven Botman dëshiron transferimin te Milan.

Mbrojtësi holandez i Lille i ka idetë e qarta për të ardhmen e tij dhe i ka thënë “po” Milan-it.

Problemi i vetëm për ekipin italian është se Lille dëshiron 30 milion euro për të dhënë shërbimet e holandezit./ h.ll/albeu.com


Shtuar 4.01.2022 20:17