Benitez: Inter dhe Juve në krye për të fituar Scudetton

Rafa Benitez, ish-trajneri i Interit dhe Napolit, flet për sezonin e ri të Serie A dhe jep mendimin se cili klub është favorit

“Inter dhe Juventus janë në rrjeshtin e parë për ta fituar trofeun. Milani është kampion solid dhe në mbrojtje, por dy të tjerët janë superiorë për momentin.

Dhe Roma duket një ekip i rrezikshëm këtë sezon, do të jetë një sezon i bukur”, ka thënë Benitez për “Gazzetta dello Sport”./ h.ll/albeu.com

Shtuar 11.08.2022 09:54