Beniada tregon si e ngacmonte futbollisti: Ia njoh dhe gruan

Gjatë një bisede me Kledin, Beniada ka treguar se marrëdhëniet nuk i ka pasur aspak të mira. Ajo tregoi se një futbollist e kishte ngacmuar e ngjitur duke i kërkuar të dilnin ndërkohë që ajo i njihte gruan.

“Gjithë vajzat i shkonin nga mbrapa, mundoheshin të afroheshin me një justifikim. Ai fliste më shumë me shoqen time, ata ishin moshatar, pastaj donte të me fliste dhe mua, por unë i përgjigjesha shumë shkurt.

Unë e shikoja që ai nuk po m’i ndante sytë. E njihja shumë mirë dhe gruan e tij edhe kam pasur gjithmonë respekt për të dhe nuk e kuptoja se si ai kishte nevojë te shkonte në darkë me dikë tjetër. Më pas më gjeti dhe Instagramin”, tha Beniada.


Shtuar 2.11.2021 20:37