Befasohet Liverpool, West Ham zhbllokon rezultatin (VIDEO)

West Ham dhe Liverpool janë duke u përballur në “Olympic Stadium” në kuadër të javës së 11 të Premier League.

Vendasit ka kanë kaluar në avantazh që në minutën e 4 falë një autogoli të portierit, Alisson. /albeu.com


Shtuar 7.11.2021 17:40