Befasohet Argjentina, Australia ngushton rezultatin (VIDEO)

Australia ka arritur të ngushtojë shifrat ndaj Argjentinës.

Në minutën e 77-të, Godwin godet nga distanca, ku topi ndryshon trajektore pasi devijohet dhe Martinez nuk mundet të bëjë pritjen e duhur./ h.ll/albeu.com


Shtuar 3.12.2022 21:38