Bayern Munich fiton me “Manita” ndaj Plzen (VIDEO)

Bayern ka triumfuar 5-0 në shtëpi ndaj Plzen duke siguruar kështu 3 fitore radhazi në po aq ndeshje.

Sa i përket golave, u realizuan 2 herë nga Sane, Mane, Gnabry dhe Choupo-Moting.

Ndërkohë, Bayern mban kreun e grupit C me 9 pikë, ndërsa ndeshjen e radhës bavarezët e luajnë ndaj sërish ndaj Plzen në Çeki./ h.ll/albeu.com

Shikoni golat

Shtuar 4.10.2022 20:55