Barcelona nuk e ndalon festën edhe kur është duke shkuar në avion (VIDEO)

Dje skuadra e Barcelonës e fitoi finalen e madhe të Kupës së Mbretit, pasi mposhti Athletic Bilbaon.

Messi, shënoi dy gola në takimin që përfundoi me rezultatin final në 4:0.

Pas këtij triumfi, lojtarët e Barçës e morin trofeun me veti dhe gjatë kohës ku po hipnin në Aeroplan këndonin këngën e famshme ‘Bella Ciao’.

 

 


Shtuar 18.04.2021 09:49