Barcelona ka një plan B për Ferran Torres

Barcelona nuk i ka të gjithë me vete që të mund të sjellë Ferran Torres , pjesërisht për shkak të pritshmërive të mëdha që City ka për ta lënë spanjollin jashtë.

Kjo është arsyeja pse nga maja e Camp Nou ata po vlerësojnë opsionet e tjera. Anthony Martial do të jetë një nga emrat e duhur të Manchester United në javët e ardhshme. Pak ditë më parë agjenti i tij Phillippe Lamboley konfirmoi se futbollisti e sheh të ardhmen e tij larg Old Trafford, i cili dëshiron të dalë në merkaton e janarit.

Me këtë premisë, Barcelona tashmë është në lëvizje dhe e ka vendosur veten së bashku me Cavanin në një nga prioritetet.  /albeu.com


Shtuar 12.12.2021 20:37