Barcelona, Jordi Cruyff është zyrtarisht drejtori i ri sportiv i klubit

Jordi Cruyff është drejtori i ri sportiv i Barcelonës.

Pak minuta më parë, klubi blaugrana njoftoi zyrtarisht këtë lajm. Tashmë Jordi Cruyff është në krye të fushës ndërkombëtare të klubit dhe me një rol parësor edhe në merkato të mëparshme.

Ish-lojtari i Barcelonës është gati të marrë përsipër zonën sportive të klubit dhe të veprojë në krye duke filluar nga merkato e ardhshme e transferimeve në janar./ h.ll/albeu.com

Shtuar 16.09.2022 13:08