Barcelona i jep ultimatum lojtarit, 1 muaj kohë për të kthyer përgjigje

Ndodhemi në fund të tetorit dhe Dembele ende nuk ka zhvilluar një ndeshje me Barcelonën.

 

Barcelona po mendon të rikuperojë sa më shpejtë lojtarin për ta aktivizuar në fushën e lojës.

 

Klubi e ka provuar disa herë të rinovoj me lojtarin por ai ende nuk ka pranuar .

Francezi ende nuk po i jep ndonjë përgjigje konkrete Barcelonës, kështu dhe ekipi i ka thënë fjalën e fundit.

 

Ultimatum, një muaj kohë për të pranuar rinovimin, ose në të kundërt do të largohet nga ekipi./albeu.com


Shtuar 27.10.2021 18:43