Barcelona gati zyrtarizimin për Ferran Torres

Barcelona praktikisht e ka mbyllur transferimin e Ferran Torres dhe tashmë mungon vetëm nënshkrimi i kontratës.

Sipas “Mundo Deportivo”, hapat e radhës tashmë janë gati dhe Ferran Torres mund të quhet një lojtar i Barcelonës.

Të hënën e ardhshme, më 27 dhjetor Ferran Torres do të mbërrijë në Spanjë dhe zyrtarizimi nga klubi është planifikuar ditën e nesërme./ h.ll/albeu.com


Shtuar 24.12.2021 22:50