Aubameyang nuk është një opsion për United, gabonezi mes Barcelonës dhe Chelsea-s

Skuadra e Manchester United është në kërkim të një qendërsulmuesi, por ata nuk janë duke bërë lëvizje për sulmuesin e Barcelonaës, Aubameyang, sipas gazetarit Fabrizio Romano.

Për gabonezin në garë është vetëm Chelsea, mirëpo momentalisht Xavi i cilëson atë si të pashitshëm dhe e do në skuadër.

Gjithësesi pritet që të ketë të tjera bisedime mes klubeve për të diskutuar kushtet personale./albeu.com

Shtuar 18.08.2022 10:05