Atletico Madrid kryen përforcimin e parë në mesfushë, belgu pothuajse lojtar i spanjollëve

Përforcim në mesfushën e Atletico Madrid, ku spanjollët thuhet se kanë arritur akordin me lojtarin.

Sipas “Mundo Deportivo” dhe mediave kryesore spanjolle, “colchoneros” kanë përcaktuar ardhjen e Axel Witsel me parametra zero nga Dortmund.

Mesfushori belg pati edhe një kontakt me Marseille në Francë por nuk ra dakort me termat e shifrave./ h.ll/albeu.com

Shtuar 22.06.2022 15:42