Atalanta-Young Boys dhe Zenit-Malmo, formacionet zyrtare (FOTO LAJM)

Këtë pasdite do të luhen dy ndeshjet të vlefshme për Champions League, ndërsa 6 të tjerat e raundit të dytë të grupeve do të luhen në mbrëmje, shkruan Syri.net.

Në orën 18:45, Atalanta do të presë në Bergamo zviceranët e Young Boys në sfidën e vlefshme për Grupin F.Për këtë sfidë, titullar do të jetë Berat Gjimshiti në mbrojtjen e italianëve.

Sfida tjetër e pasdites është Zenit-Malmoe, e vlefshme për Grupin H.

Të dy skuadrat do të kërkojnë rezultatin e parë pozitiv, pasi vijnë nga humbjet në përballjet e kaluara.

Më poshtë mund të shihni formacionet zyrtare të sfidës ruso-suedeze.

 


Shtuar 29.09.2021 17:59