Atalanta shumë pranë sulmuesit të Interit, distanca mbetet e vogël

Ka ende një mungesë prej 5 milionë euroi mes kërkesës së Interit e cila është 20 milionë euro dhe ofertës së Atalantës e cila është 15 milionë euro, por së shpejti pritet të ketë një marrëveshje.

Drejtuesit e Atalantës mund ta rrisin ofertën duke përdorur bonuset.

Pinamont ka arritur marrëveshjen e tij personale me “perëndeshën”. Ekziston një optimizëm për mbylljen e marrëveshjes brenda pak ditësh./ h.ll/albeu.com


Shtuar 29.07.2022 16:07