Aston Villa kërkon Suarez, Atl Madrid i kthen përgjigje

Atletico Madrid i tha “jo”. Sipas raportimeve nga BBC, Los Colchoneros nuk do ta lejojnë Luis Suarez të largohet këtë merkato.

Qendërsulmuesi uruguaian, të cilit i skadon kontrata në qershor, kërkohet nga Aston Villa e Steven Gerrard, si dhe nga Inter Miami në MLS.

Por kërkuesit e tij, do të duhet të presin edhe 6 muaj të tjerë. /albeu.com/

Shtuar 20.01.2022 19:20