Arsenali dhe Interi në garë për sulmuesin e Real Madridit

Arsenali ka filluar të mendojë për përforcimin e skuadrës në merkaton e janarit.

“Topçinjtë” dëshirojnë shërbimet e serbit, Luka Jovic i cili shihet si zëvendësuesi i Lacazette.

Lacazette ka hyrë në vitin e fundit të kontratës së tij aktuale në Emirates Stadium, dhe nuk ka asnjë shenjë që ai të nënshkruajë një rinovim deri më tani.

‘Topçinjtë’ do t’i drejtohen Jovicit për të mbushur boshllëkun nëse ai largohet, me serbin ka zhgënjyer pas dy sezoneve me Real Madridin. /


Shtuar 17.10.2021 13:12