U vra mbrëmjen e djeshme? Kush është 45 vjeçari me dy plumba në trup i braktisur në Peqin?(VIDEO)

Janë zbardhur detaje të reja nga gjetja e trupit në Peqin.

Burimet bëjnë me dije se viktima, identiteti i të cilit ende nuk dihet ka dy plagë zjarri dhe dyshohet se është vrarë që mbrëmjen e djeshme.

NJOFTIMI I POLICISE:

Peqin/ Informacion paraprak

Në lagjen Çezmë, Peqin, në afërsi të lumit Shkumbin, është gjetur i vrarë me armë zjarri, në rrethana ende të paqarta, një shtetas rreth 45 vjeç, ende i paidentifikuar.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë, të cilat vijojnë krehjen e zonës.

Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan, vijon punën për identifikimin e viktimës, zbardhjen dhe dokumentimin e rrethanave të ngjarjes, me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.


Shtuar 17.10.2021 13:22