VIDEO / Arbër Zeneli vazhdon shkëlqimin, realizon gol spektakolar ndaj Malmos

Arbër Zeneli ka vazhduar shkëlqimin pas rikthimit në Suedi me fanellën e Elfsborgit.

Sulmuesi dardan ka gjetur sërish golin me fanellën e Elfsborgit, kësaj radhe në derbin ndaj Malmos.

Ishte minuta e 34-të e ndeshjes kur Zeneli u fut në zonë nga krahu i majtë dhe me një gjuajtje të fortë realizoi për 1-0.

Ky ishte goli i dytë radhazi për sulmuesin dardan në elitën e futbollit suedez, pasi realizoi edhe xhiron e kaluar.


Shtuar 5.05.2024 15:41