Antonio Conte piketon blerjen e parë, është një mbrojtës (VIDEO)

Antonio Conte e ka etiketuar mbrojtësin e Manchester Unitedit, Eric Bailly si njërin nga përforcimet e ardhme për ekipin e tij.

Sipas faqes Transfer Window Podcast, trajneri i Tottenhamit është i etur për një lëvizje për mbrojtësin e Man United, Bailly.

Bailly ka qenë më shumë si zgjedhje e tretë dhe katërt në Old Trafford, megjithëse situata e tij mund të ndryshojë pas shkarkimit të Ole Gunnar Solskjaer. /albeu.com/


Shtuar 25.11.2021 17:13