Anglia nuk përmbahet, dy gola për tetë minuta ndaj Iranit (VIDEO)

Anglia ka arritur të kalojë në avantazh përballë Iranit në Kupën e Botës.

Në minutën e 34-të, në krahun e majtë të fushës është harkuar një top i bukur nga Shaë dhe topi ka kaluar në kokën e Bellingham.

Mesfushori i Dortmund është gjendur i boshatisur përballë portës pa u shqetësuar dhe ka goditur saktësishtë topin në rrjetë.

Më pas, në minuitën e 43-të, ishte Saka i cili dyfishon shifrat pas një asistimi nga Maguire./ h.ll/albeu.com


Shtuar 21.11.2022 14:42