Allegri në ankth, dëmtohet Dybala

Sot në ndeshjen midis Venezia-Juventus, Dybala ka lënë fushën i dëmtuar në minutën e 12-të.

Dybala ndjehu dhimbje në gjurin e djathë dhe i ka kërkuar Allegrit të zëvendësohej. Tekniku italian e zëvendësoi me Kaio Jorge por problemi qëndron se sa gjatë do të qëndrojë argjentinasi jashtë fushave.

Kujtojmë se Dybala ka pak kohë që është kthyer nga dëmtimi i gjatë që kishte pësuar./h.ll/albeu.com


Shtuar 11.12.2021 19:29