Agjenti i Gosens: Pse zgjodhi Interin? Sepse është Interi

Inter është në fazat e fundti të mbylljes së marrëveshjes me gjermanin anësor, Gosens.

I ndaluar nga gazetarët italian, agjenti i lojtarit është pyetur rreth këtij transferimi.

“Akoma nuk është mbyllur gjithçka pasi kanë mbetur e disa detaje të vogla për të finalizuar. Jemi në rrugën e duhur dhe kemi optimizëm.

Pse zgjodhi Interin? E zgjodhi sepse Interi është Inter, nuk ka nevoj për më shumë shpjegime”, kështu është shprehur agjenti i Gosens duke gëzuar sado pak tifozët zikaltër./ h.ll/albeu.com


Shtuar 27.01.2022 09:47