Adriano nuk heq dorë nga alkooli, i dehur lëviz me motoçikletë (VIDEO)

Jeta e padisiplinuar e ish-sulmuesit të Interit, Adriano vazhdon.

Një video e postuar në TikTok e tregon atë të dehur duke pirë një birrë mbi një motoçikletë Rio, raporton La Gazzeta dello Sport.

Ish-sulmuesi ka vite që është në qëndër të skandaleve si për jetën e shfrenuar dhe varësinë ndaj alkolit. /albeu.com/

Shtuar 16.03.2022 14:42