A nuk është vërtet një ëndërr kjo? Kameramanët kapin fytyrën e Klopp pas golit të nëntë të Liverpool

As Jurgen nuk mund ta besonte.

Liverpool mposhti Bournemouthin 9-0 fitorja më e madhe e Premier League në historinë e ekipit nga Anfield.

Djemtë e Klopp kanë pasur një fillim të vështirë në Premier League vetëm dy pikë dhe një humbje nga Manchester United në tre raundet e para. Prandaj, nuk ka gjasa që tifozët të prisnin një fitore kaq bindëse.

Pasi Luis Diaz shënoi golin e 9-të, kamerat kapën fytyrën e Jurgen Klopp. Duket se edhe trajneri i Liverpool-it nuk mund ta besonte se kjo po i ndodhte skuadrës së tij. /albeu.com/


Shtuar 29.08.2022 16:38