Nedved i dehur argëtohet me kërcimtare gjysmë të zhveshur, tapë mezi ecën në rrugë (VIDEO)

Fituesi i Topit të Artë di të argëtohet jo më keq se dikur ka luajtur futboll.

Zëvendëspresidenti i Juventusit u kap në një video teksa Nedved kërcen në krahët e vajzave jo shumë të veshura.

Nedved ka dy fëmijë, Ivana dhe Pavel, interesant është fakti që prindërit i kanë vënë emrin e tyre. Ish-futbollisti çek u divorcua nga gruaja e tij në vitin 2019.

Reagimi i tifozëve të Juventusit është i prerë “nuk jeni klloun, jeni një cirk i tërë”, shkruan albeu.com.

Gjendja e nënpresidentit të klubit të Torinos mund të gjykohet nga një video tjetër mbi të Pavel kthehet në shtëpi. Ose më mirë, përpiqet ta bëjë këtë. /albeu.com/