A është martuar Dembele gjatë negociatave për rinovimin e tij? (VIDEO)

Ousmane Dembele është një kuti surprizash. Gjatë negociatave për rinovimin e tij me Barçën, ndonëse me shumë pikëpyetje, gjithçka tregon se anësori ka përfituar nga dita e dytë e pushimeve të Krishtlindjeve për t’u martuar.

Rrjetet sociale janë mbushur plot me një ceremoni që duket se është konfirmimi i një dasme. Mes të ftuarve, në rrjetet sociale ata identifikojnë  Dayot Upamecano , qendërmbrojtësi francez i Bayernit.

Sigurisht, pak dihej për jetën ekstrasportive të francezit, përtej kësaj ai filloi të sillej si profesionist, duke respektuar më shumë një dietë logjike për një sportist dhe duke pushuar më shumë orë pa i kaluar me miqtë e tij duke luajtur natën në ‘play station’ , siç  ishte kur mbërriti.

E kuptoi se ishte mënyra për të lënduar më pak veten dhe në atë betejë vazhdon kundër muskujve të brishtë.

Ndoshta sekreti është se ai ishte qetësuar dhe ndoshta këto pamje e vërtetojnë. Nëse ai përfundon rinovimin për Barçën, ndoshta Xavi Hernández do të gëzojë një Dembele më të pjekur. /albeu.com

 

 


Shtuar 24.12.2021 09:11