A do qëndrojë Kean te PSG? TV francez zbulon të ardhmen e italianit

PSG dëshiron ta mbajë Moise Kean pas një sezoni të shkëlqyeshëm që sapo përfundoi dhe sulmuesi italian ka të njëjtën ide, shkruan Albeu.com.

Mbetet, megjithatë, të bindet Everton, i cili do të dëshironte një shitje të plotë, ndërsa skuadra franceze është e prirur për një huazim me të drejtë bljerje.

Siç raporton RmcSport, të dy palët po negociojnë. /albeu.com/


Shtuar 7.06.2021 20:36