3 lojtarë nga Ligue One, Juventus fuqishëm në merkaton e janarit

Juventusi duket se do të hyjë fuqishëm në merkaton e janarit.

Calciomercato, raporton se Bardhezinjtë  kanë krijuar një listë të lojtarëve në Ligue 1 që duan të ndjekin gjatë vitit të ardhshëm.

Houssem Aouar dhe Rayan Cherki nga Lyon dhe Benoit Badiashile nga Monaco konsiderohen ndër objektivat e tyre kryesorë për Allegrin. /albeu.com/


Shtuar 7.09.2021 13:44