U kap në flagrancë duke marrë para, arrestohet mjeku te Spitali i Traumës

 

Një mjek është arrestuar ditë ne sotme në Spitalin e Traumës për korrupsion.

Abc mëson se mjeku është kapur në flagrancë duke marrë para dhe më pas është vënë në pranga nga policia.

Nuk dihet ende shuma e parave të marra nga mjeku dhe identiteti i tij./albeu.com